Фото Віталія Бабенка: доводиться рятувати посаджені мною дубочки від кропиви та чистотілу.
Ця зима була незвичайно холодною, як зовні, так і в помешканнях, та ще й темною, бо рашисти поставили собі за мету зламати українців - якщо не на фронті, то хоча б в тилу, адже беззахисних бити, звісно, легше. Багато горя і страждань принесли і продовжують приносити обстріли нелюдів з Росії, але природа має свої цикли, і весна прийшла в українські стражденні міста, як і належить за календарем. Раніше, щоправда, було набагато веселіше у ту пору, коли квітують, наприклад, у Києві абрикоси, розквітають магнолії, дивують буйним цвітом сакури і звичайні вишні. Кияни просто не можуть бачити незасаджену землю біля будинків - навіть біля новобудов швидко з'являються клумби, потім - кущі й дерева. Але клята війна вносить корективи, тепер лише зрідка можна зустріти компанії, що влаштовують пікніки в парках та прилеглих до Києва лісах. Молімося за мир...
Те, що Бориса Нємцова було вбито за наказом Путлера, безсумнівно. Причому у цьому не було нічого дивного, навпаки - після багатьох насильницьких смертей журналістів, політиків, опозиціонерів надійшла і його черга. Не здивуюся, коли стане відомо, що місце вбивства поблизу Кремля вибране спеціально, щоб Путлер міг насолоджуватися по відео "онлайн" вбивством суперника. Уявіть - кривавий диктатор сидить перед монітором і очікує моменту "ліквідації" людини, яка пророкувала усі наступні дії "кремлівського карлика", попереджала росіян про неприпустимість давати владу моральному виродку. Навіть якщо хтось і дослухався до слів Нємцова, адмінресурс очільника Кремля виявився потужнішим.
Люди пам'ятають Бориса Нємцова і його попередження, до його могили несуть квіти, проводять там коротенькі зустрічі, але вже ніхто не насмілюється протестувати, коли чоловіки з чорними мішками згрібають квіти, свічки, портрети з місця загибелі політика на "Нємцов-мосту" і кудись їх несуть - страх росіян перед репресіями дозволяє їм хіба що пожалітися присутнім там представникам поліції, що за квіти і портрети були заплачені чималі гроші, тобто хтось краде їхнє майно перед очима так званих "правозахисників", свідків та самих власників. На що їм відповідають, що ведеться робота з прибирання сміття, а квіти рекомендують нести на цвинтар.