Фото Віталія Бабенка: столи для настільного тенісу в столичному Гідропарку закриті для вільного доступу.
Фото Віталія Бабенка: "Прейскурант цін" просто вражає, але найцікавіше те, що хтось, не криючись, приватно заробляє на комунальній власності.
Фото Віталія Бабенка: навіть через огорожу видно, наскільки занедбана спортивна інфраструктура в столичному Гідропарку.
Фото Віталія Бабенка: навіть через огорожу видно, наскільки занедбані тенісні столи в київському Гідропарку.
Фото Віталія Бабенка: столи для ветеранів (про що свідчить спеціальна табличка) в столичному Гідропарку безплатні, але влітку вони зайняті зранку до вечора.
Фото Віталія Бабенка: навіть через огорожу видно, наскільки занедбана спортивна інфраструктура в столичному Гідропарку.
Фото Віталія Бабенка: поряд з тенісними столами в столичному Гідропарку хтось вже готує будівельний майданчик...
Фото Віталія Бабенка: танцювальний майданчик "Життєлюб" у столичному Гідропарку.
Фото Віталія Бабенка: танцювальні заняття узимку в столичному Гідропарку.
Коли Київ очолив "спортивний" мер Віталій Кличко, то у багатьох були сподівання, що столиця України також стане спортивною, тим більше, що для цього є усі передумови. Наприклад, Гідропарк самою природою створено для зручного розташування там спортивних споруд. Але, на жаль, дуже великі площі у Гідропарку займають споруди "протилежного" призначення - ресторанчики, "генделики" та інші заклади, де основним товаром є алкоголь. Деякі з них мають взагалі якийсь дивний, закритий режим роботи, вони відгороджуються парканами, інколи навіть не пускають "сторонніх", перегороджують комунальні пляжі... Але найголовніше - занепадає, а не розвивається спортивна інфраструктура. Щоправда, до "Євро-2012" були побудовані футбольні майданчики, потім ще добудували невеликі штучні поля, які здають в оренду бажаючим грати не на піску або в грязюці. Але це, практично, все, бо, наприклад, пляжний волейбол тримається "на плечах" ентузіастів, які влаштовують змагання і тренування буквально серед пляжників (хоча є парочка "закритих" майданчиків - очевидно, вже приватних). Те ж саме стосується і тренажерів для любителів "залізної гри" - вони воліють, щоб їх не зачіпали і самі розбудовують свій "зал під відкритим небом"... Окрема тема - столи для настільного тенісу. Колись (ще за радянських часів) пів Києва їздило в Гідропарк грати на столах з відкритим до них доступом. Зараз ці столи вже зовсім непридатні для гри, але й вони знаходяться за огорожею, і доступ до них платний. Дехто стверджує, що має бути навпаки - гравцям мають доплачувати за гру на таких столах! Те ж саме можна сказати про майданчики для гри у "великий" теніс та у бадмінтон (на асфальті з СРСР!!!). А пан Кличко регулярно буває у Гідропарку та чомусь цього явища "не бачить", хоча навряд чи хтось має якийсь великий прибуток від тих платних послуг. Скидається на те, що готують майданчики для побудови там чергових "генделиків". Заради справедливості, варто сказати, що поставлено 4 столи "для ветеранів", але там навіть узимку буває черга до них - пенсіонери хочуть відпочивати активно. Тому й танцювальний майданчик часто заповнений вщерть, хоча зараз музику і не включають через карантинні заходи. Та дехто танцює, тренується...